Košík 0 items - 0,00€ 0
0 items in cart

O nás

CARW

ručná umývareň áut
Navštívte novú autoumyváreň v Pezinku a zverte starostlivosť o dokonalý vzhľad vášho auta do rúk profesionálov. Čaká na vás široké spektrum služieb, ku ktorým patrí napríklad dôkladné čistenie interiéru a exteriéru, renovácia laku, kompletný balíček služieb či dezinfekcia interiéru a klimatizácie vozidla pomocou ozónu.

Sme partia ľudí ktorých baví to čo robí, o čom svedčí aj to, umývaniu a čisteniu vozidiel venujeme viac ako 23 rokov.

Od víkendového umývania a leštenia áut našim známym, až po prax získanú v spoločnosti Motorclean ltd. v Anglicku, kde nám rukami prešlo veľa rôznych značiek vozidiel ako Audi, Mercedes, BMW, Lexus, Volvo, Porsche, Bently a dokonca aj Rolce Royce, sme sa a rozhodli niekoľkoročné skúsenosti zužitkovať a otvorilli sme pre Vás našu ručnú autoumyváreň Carw garage.
Môžete sa tešiť na príjemnú atmosféru, odborne pripravený personál či auto kozmetiku renomovaných značiek. Prevádzka si zakladá na kvalite poskytovaných služieb a spokojnosti klientov. S tým ide ruka v ruke aj používanie účinnej šetrnej auto kozmetiky. Pri čistení sa preto používa pH-neutrálny šampón, ktorý je mimoriadne šetrný k laku, chrómovým a plastovým častiam vozidla.

Tešíme sa na každého z Vás, ktorý sa rozhodnete využiť naše služby.

Čo povedali naši klienti

I’m really satisfied I can only recommend my Jaguar looks like new in the end

Gabriel

Výborne odvedená práca

Pavol

Bol som tu už s dvoma autami a dvakrát spokojnosť

Vladislav

Facebook

Instagram